Müşterilerimizin Yorumları

Memnuniyet Bizim İçin Önemlidir

vestel

VESTEL

Öncelikle işbirliğimiz boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Verilen işlerin tam termin sürelerine yetiştirilmesi, eksiksiz olarak tamamlanması konusundaki titizliğinizden çok mennunuz. Çalışmalarımızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

Bizim için en kıymetli olan zaman konusunda bizi hiç üzmediniz. Aksine alternatif yöntemlerle maillerimize en kısa zamanda dönüş yaptınız. Ben kendi adıma sizinle çalışmaktan kıvanç duyuyorum. Çalışma sisteminiz için teşekkürlerimizi sunarız.

 

temsa

TEMSA

ADH Dil Hizmetleri sürekli olmasa da uzun yıllar çalıştığımız bir firma. Tercüme işi için her yıl onlarca firma kapımızı çalıyor.
Bizim kriterlerimiz de herkesinki ile aynı,  ucuza kaliteli işi çıkarmak.
ADH Tercüme Hizmetleri bu işi uzun yıllar sürdürmesinin altında makul fiyatlarla korudukları kalite seviyesi ve müşterileri ile iyi ilişkiler kuran yönetim anlayışının yattığını düşünüyorum. Zaten bu firmalar ayakta kalabiliyor.

 

sinboSİNBO

Bizim için ADH Dil Hizmetleri güvenilir referanslarıyla ve çok çeşitli dil yelpazesi ile bizlere sunmuş olduğu hızlı ve uygun fiyatlı hizmeti hakkıyla veren bir firmadır. Teşekkürler.

 

nextNEXT&NEXT

Tercüme konusunda hızlı ve doğru çözümler üreten / verilmiş olan tercüme taleplerini hatasız olarak çok hızlı bir şekilde sonuçlandıran ADH Dil Hizmetleri firması ile mevcut işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ederiz.

 

mazakMAZAK

Biz büyük bir proje kapsamında ADH Dil Hizmetleri ile beraber uzun bir süre çalıştık. Teklif aşamasından, teslim aşamasına kadar, profesyonel tavır ve ilgi alakalarıyla, sorunsuz bir şekilde projeyi yürüttük. İleride yeni projelerde tekrar çalışmayı planlamaktayız.  Müşteri memnuniyetini arttırarak bu yolda devam etmelerini temenni ederiz.

 

marubeniMARUBENI

Firmanız ile 5 yılı aşkın süredir uyum içerisinde çalışmaktayız.
Tercümelerimiz daima zamanında ve istediğimiz şekilde bize teslim edilmiştir.
Konusunda uzman ve çalışmakta olduğumuz sektör için tercih edilen ilk firmaların başında ADH Dil Hizmetleri gelmektedir. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

 

marsMARS GIDA

ADH ile çalışmaktan genel olarak mutluyuz. Özellikle simultane çeviri hizmetlerinden fazlasıyla memnun kaldık.

 

kotanbauKOTANBAU

ADH Dil Hizmetleri ile çalışmak bizim için mutluluk verici. Profesyonellik gerektiren her türlü çevirimizi kendilerine gönül rahatlığıyla veriyoruz. Siz de profesyonelliğin tadını çıkarmak istiyorsanız, arkanıza yaslanın ve ADH Çeviri Hizmetlerine güvenin, doğru seçim ADH Avrasya Dil Hizmetleri.

 

ilkenİLKEN ENERJİ

Hızlı dönüş ve çözüm odaklı yaklaşım için tercih edebileceğiniz bir firmadır.

 

ihlasİHLAS EV ALETLERİ

Kendi sektöründe sayılı firmalar arasında bulunan ADH Dil Hizmetleri ile uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. Verdikleri kaliteli hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

indesitINDESIT

ADH Translation hızlı ve kaliteli servis ve rekabetçi fiyat politikasıyla firmamızın Global Supplier listesinde yer alıyor.

 

husqvarnaHUSQVARNA

Teslim süresi, tercüme yapılacak konuya ait yerel jargona hakimiyet, düzgün ve anlaşılabilir tercüme cümleleriyle tam bir  profesyonellik örneği sergileyerek diğer tercüme firmalarından  ayrılyorlar; umarım bu çizgiyi korurlar. Teşekkürler ADH Dil Hizmetleri

 

GÜR AVUKATLIK BÜROSU

ADH Translation, disiplinli ve titiz çalışması, kısıtlı zamanda güzel işler çıkarması ile takdir kazanır. Özellikle, hukuki tercümeler konusunda oldukça fark yaratmaktadır. Kendilerine bizimle başarılı şekilde yürüttükleri işbirliği için teşekkür ediyoruz.

 

fordFORD OTOSAN

Standart teknik tercümelerin yapılması yanında, tüm çeviri sürecinin yönetimi (terminoloji/jargon listelerinin oluşturulması; sürecin takibi, geliştirilmesi vs) konusunda bizlere verdiğiniz desteklerden, bu sıradaki özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederiz.

 

electroluxELECTROLUX

Profesyonel yaklaşım ve müşteri memnuniyeti konusunda çok başarılı bir firma.

 

 

atosATOS

Hızlı geri dönüşünüz, vaktinden… hatta bazen vaktinden de önce işi teslim etmeniz, işin kalitesi açısından sizinle çalışmaktan memnunuz.

 

 

arcelikARÇELİK

Anında çözüme ve soruna yönelik geri dönüşleriniz, beklenen işin zamanında teslimi ve ekibinizin uyumlu ve güler yüzlü olmasıdır.

 

 

agcoAGCO

We have been using ADH Translation for four years now and have always been impressed by their performance. They are very easy to do business with, produce high quality results at prices much lower than I would normally expect.

We have used them for our more technically challenging projects that have required much more than just translation capabilities. We will continue to use them as we are completely satisfied with them as a trusted translations supplier.