Uzmanlık Alanlarımız

ADH , birçok dil çiftinde çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

OTOMOTİV

otomotivOtomotiv departmanı, konusunda uzman çevirmen ve editör kadrosu ile otomotiv firmalarına tüm dil çiftlerinde her türlü çeviri ve dokümantasyon hizmeti sağlamaktadır. Kullanım kılavuzları ve atölye el kitapları başta olmak üzere teknik servis bültenleri, elektrik şemaları, yedek parça katalogları, eğitim notları, satış-pazarlama dokümanları çevirileri, yoğun olarak yürüttüğümüz projelerdendir. Son zamanlarda artan taleple birlikte web tabanlı projeler için yaptığımız yatırımlar sayesinde, bu tür projeleri de kısa sürede teslim edebiliyoruz.

Otomotiv departmanı hem yurtiçi hem de yurtdışı projelerinde, otomotiv alanında sağlam bir altyapıya ve sektörel deneyime sahip olan çevirmen ve editörlerle çalışmaktadır. Bununla birlikte, maliyet ve teslim süresini azaltırken kaliteyi koruyan yazılımları sayesinde sürekli müşteri memnuniyetini de garanti etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı uzman çevirmen ve editör kadromuz ve profesyonel proje yönetimi ekibimizle otomotiv konulu her türlü projenizde sizlere destek olmaya hazırız.

Türkçe dışında hizmet verdiğimiz dünya dilleri arasında İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Flemenkçe, Fransızca, Almanca, İngilizce, İsveççe, Norveççe, Danca, Fince, Çekçe, Slovakça, Lehçe, Macarca, Romence, Bulgarca, Rusça, Ukraynaca, Letonca, Litvanyaca, Estonca, Boşnakça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça, Arnavutça, Yunanca, Çince, Korece, Japonca bulunmaktadır.

ELEKTRONİK

elektronikADH olarak, elektrik-elektronik, evteknolojisi ve bilişim alanlarında faaliyet gösteren birçok uluslararası firmaya profesyonel çeviri hizmeti sunmaktayız. Kullanım kılavuzları, teknik dokümanlar, bakım kılavuzları ve yazılım yerelleştirme çalışmaları, bu sektörlerde en yoğun olarak destek verdiğimiz alanlardandır.

Yurtiçi ve yurtdışı uzman çevirmen, editör kadromuz ve profesyonel proje yönetimi ekibimizle, elektronik alanındaki her türlü projenizde sizlere destek olmaya hazırız.

Türkçe dışında hizmet verdiğimiz dünya dilleri arasında İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İngilizce, İsveççe, Norveççe, Danca, Fince, Çekçe, Slovakça, Lehçe, Macarca, Romence, Bulgarca, Rusça, Ukraynaca, Letonca, Litvanyaca, Estonca, Boşnakça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça, Arnavutça, Yunanca, Çince, Korece, Japonca dilleri sayılabilir.

 

MEDİKAL

medikalMedikal alanında deneyimli uzman çevirmenlerimiz ve profesyonel proje yönetimimiz sayesinde, yürüttüğümüz medikal projelerini yüksek kalite ile teslim etmekteyiz.

Yoğun olarak destek verdiğimiz medikal çalışmaları:

  • İlaç Ruhsat Başvuru Dosyalarının CTD formatında çevirisi ve uygun formatta hazırlanması
  • Ruhsat Varyasyon Dosyalarının Çevirisi
  • İlaç Kısa Ürün Bilgisi ve Kullanım Talimatlarının Bakanlık Formatında Çevirisi
  • Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzları
  • Analiz Sertifikası ve Spesifikasyonlar
  • Kalite ve CE Sertifikaları
  • Tıbbi Literatür ve Hasta Raporu Çevirileri

 

Teknolojik altyapımız kapsamında kullandığımız yazılımlarla, medikal içerikli her türlü dokümanın çevirisini kalite, düşük maliyet ve zamanında teslim kriterlerine uygun olacak şekilde gerçekleştirerek kaliteli hizmet sunmaya her zaman hazırız.

 

TİCARİ – HUKUKİ

ticariDeneyimli çevirmen ve editör kadromuzla, sektöründe lider olan çok sayıda uluslararası hukuk bürosuna ve finans kuruluşuna hukuki ve ticari içerikli doküman çevirisi alanında hizmet vermekteyiz. Diğer sektörlerdeki müşterilerimizin İngilizce > Türkçe ve Türkçe > İngilizce başta olmak üzere tüm dil çiftlerindeki çeviri taleplerine de aynı uzman çevirmen kadromuz ile yanıt vermekteyiz. Konunun hassasiyeti nedeniyle, bu alanda destek veren çevirmen ve editör ekibimizde de diğer alanlarda olduğu gibi eğitim ve mesleki birikim en önemli kriterlerimizdir.