Teknik Çeviri ve Medikal Çeviri Uzmanlığı

Teknik çeviri ve medikal çeviri, hem uzmanlık hem de tecrübe gerektiren çeviri işlerinin başında gelmektedir.  Kurulduğumuz 1994 yılından bugüne kadar teknik çeviri ve medikal çeviri alanlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Teknik çeviri konusu detaylı incelendiğinde motorlu taşıtlar sektöründe otomotiv çevirisi ile başlar ve kullanıcı el kitabı çevirisi, kullanma kılavuzu çevirisi, operatör el kitabı çevirisi gibi bir çok teknik çeviri gerektiren başlığı kapsar.

Teknik çeviri konusunda referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik çeviri yaptığımız başlıca materyaller arasında broşür, katalog, videolar, teknisyen belgeleri, pdf dosyaları ve word dosyaları bulunmaktadır. Bunların dışında çeviri yapılması istenen, teknik çeviri gereksinimi olan dosyalar-işlemler için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.

Teklif almak için tıklayın.

 

Medikal çeviri konusunu incelediğimizde en çok hizmet verdiğimiz başlıklar ; prospektüs çevirisi, hasta raporları çevirisi, hastane içi reklam ve tanıtım video çevirilerialt yazı uygulamaları, kozmetik ürünlerin gerek duyduğu çeviriler bulunmaktadır.

Medikal çeviri konusunda referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca medikal çeviri işlerinizde teklif almak için yukarıda bulunan “Teklif almak için tıklayın” bağlantımızı kullanabilirsiniz.