Çeviri ve Profesyonel Çeviri Şirketi

Çeviri ve profesyonel çeviri şirketi ibareleri mutlaka bir arada bulunmalı, çeviri bir çok şekilde yapılabilir (hazır uygulamalar, yetkin olmayan kişi ve kurumlar v.s.) fakat profesyonel çeviri için yetkinlik gereklidir.

 

Hem dil yetkinliği hem de çeviri yapılacak konu hakkında terminoloji hakimiyeti profesyonel çeviri için gerekli kriterlerdir.

 

1994 yılından bugüne kadar profesyonel çeviri alanında bir çok büyük markaya hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz.  Profesyonel çeviri hizmetlerimize güvenip bizimle çalışan firmalar ile ilgili referanslarımıza “MÜŞTERİLERİMİZ” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Ayrıca müşterilerimizin hakkımızda yazdığı yorumları da “YORUMLAR” sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Çeviri işinde bütün dünya dillerinde ve bir çok sektörde çeviri hizmeti vermekteyiz fakat çeviri hizmeti verdiğimiz başlıca konuları şu şekilde sıralayabiliriz ;

Teknik çeviri

Otomotiv çevirisi (Motorlu araçlar, iş makineleri, tarım araçları çevirisi)

Kullanım kılavuzu çevirisi (Kullanıcı el kitabı çevirisi)

Hukuki çeviri (anlaşma veya sözleşme çevirileri, ticari çeviriler, hukuki yetkinlik gerektiren çeviriler)

Medikal çeviri (ilaç prospektüs çevirisi, hastane raporlarıdoktor raporları çevirisi, tıbbi araç gereçlerin kullanım kılavuzu çevirileri)

Web site çevirisi (web site içeriklerinin çevirileri, farklı dillerde kullanım için çevirilerin yapılması)

 

Yukarıda belirtilen çeviri işlerinin yanı sıra çeviri işleri ile müşterilerimize sunduğumuz DTP işlemleri ( basılı ve basılacak görsel, dosya vb. çeviri işi ), çevirilerin video montajı, alt yazı çeviri işleri v.b. gibi bir çok dijital hizmetler de mevcuttur.

 

Ayrıca yukarıda özetlediğimiz çeviri alanlarının dışında da bir çok sektör, konu ve dilde verdiğimiz çeviri hizmetleri için bizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat talebinde bulunmak için “TEKLİF İSTEYİN” sayfamıza gidebilir ve dolduracağınız küçük form ile bizden hızlı bir şekilde çeviri teklifi isteyebilirsiniz.

 

Blog Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın