Çeviri Hizmetleri

Çeviri Hizmetlerimiz ve Uzmanlık Alanlarımız

Tüm dünya dillerinde uluslararası profesyonel çeviri hizmetleri sağlamakta olan şirketimiz ADH, kalite düzeyi yüksek çeviriler sunmak için en nitelikli ve bilgili dil uzmanları ile çalışmaktadır.

 

Her bir projenin doğru çevirmene yönlendirilmesinin kaliteyi getiren en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden, farklı dil çiftlerinde ve farklı uzmanlık alanlarında destek veren yüzlerce profesyonel çevirmen ve editörden oluşan veritabanımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Anadilde çeviri yapmanın ve konusunda uzman olmanın yanı sıra çeviri teknolojilerine hakim olmanın da kalite-maliyet-zaman bakımından önemli olduğunu düşündüğümüzden, çeviri teknolojilerine hakim çevirmen ve editörlerle çalışmayı tercih ediyoruz.

 

Yazılı çeviri taleplerinizin yanı sıra sözlü çeviri taleplerinizde de simultane ve ardıl (ardıl çeviri, ardıl tercüme) çevirmenlerimizle hizmetindeyiz. Konferans, seminer, toplantı, panel ve sempozyum gibi etkinlikleriniz için profesyonel konferans çevirmenliği konusunda da destek vermekteyiz. Profesyonel sözlü çevirmen ekibimiz sayesinde, simultane ve ardıl çeviri konusunda Türkiye’den ve dünyadan resmi kurum ve kuruluşların tercihi olmaya devam ediyoruz. Sözlü çeviri hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayınız.