Biz Kimiz ?

ADH Dil Hizmetleri, çeviri sektöründe “çeviri yönetimi” alanındaki eksikliği fark etmiş ve bu eksikliği tamamlamak üzere 1994 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan ve teknolojik altyapıya yatırım yapan şirketimiz kısa sürede büyük başarılara imza atarak sektör lideri konumuna gelmiştir.

Hizmet verdiği dil çifti sayısını ilerleyen yıllarda artıran şirketimizde bugün, farklı ülkelerde anadilinde çeviri yapan 1000’in üzerinde freelance çevirmenimiz bulunmaktadır. ADH Dil Hizmetleri A.Ş. olarak geniş çevirmen ağımız sayesinde dünya dillerinin buluştuğu ortak nokta olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz.
Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da sektöründe lider firmaların çözüm ortağı olarak ADH Dil Hizmetleri’ni seçmiş olması, hem yurtiçi hem yurtdışı platformda sunduğumuz hizmet kalitesinin en büyük göstergesidir.

İş Ortaklarımız

xtrfWeb tabanlı proje yönetim programı XTRF sayesinde artık internetin olduğu her yerden online proje takibi yapabilmekte, tüm tedarikçi ve müşteri datalarımızın yanı sıra CRM aktivitelerimizi tek bir portal üzerinden yönetebilmekte, aynı zamanda müşteri ve tedarikçi portalları sayesinde iş ortaklarımıza da data yönetimi ve takibi konusunda avantajlar sunmaktayız.

 

sdl

Kullanıcı dostu olması, GroupShare özelliği ve sunucu tabanlı veritabanı yönetimi kolaylığı nedeniyle, bilgisayar destekli çeviri araçları içerisinde tercihimizi SDL TRADOS STUDIO’dan yana kullandık.

Sertifikalarımız

ADH AVRASYA 17100-tr     ADH AVRASYA ISO 9001

Üyeliklerimiz

elia     gala1